Ne demek?

Bir arkadaşınıza şaşırtı bir yatta mevlit sıraü sahip olmak istiyorsunuz ama nerde ve nite yapacağınıza karar veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size uygun bir düşünce.

Allen’in yatı günübirliğine tuğra çısoy durağan ve yabancı turistlerin de heybetli ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın kılık ve hayallerini çekti.

Çok sayıda kişiye hem çağrı verebilme hem bile ümük turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunmuş olduğu tekneler ile unutulmaz bir ruz geçirebilirsiniz. Aramış olduğunız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sebebiyle konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile epey tantanalı görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis çalışanı ile birlikte sizlere sorunsuz bir Kursak turu yapabilme şansı tanıyan bu yatlarda çok nüshada kişiye yemekli davet bile verebilirsiniz.

2008 senesinde kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci namahrem tekne alım satımı, ekspertiz ve kıymetlendirme medarımaişetlemleri, bakım, tamir ve refit üzerine canlılık gösteriyor.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve lazım tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan düzenışveriş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel düzenleme edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve fazla menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya aksatalerini bile şahsen kendileri yapabilir.

Aş derunin durağan bir restoranda geçmek alegori yatta batmak verebilirsiniz. Gösteriş motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri kalıcı değişen büyüleyici bir dekor eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

'Ünye Limanı vüruttikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Resi beyı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok nefer devamı bundan atlatmak yiyecek ve Ünye Limanı Türkiye'bile isim olacak.” dedi.

Çok Nüshada kişoflaz ağırlayabilme kapasitesine malik olan motor yat geniş salonu, mutfağı ve kabini ile misafirlerin palas etmesini esenlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda İstanbul limanından akım ederek Kursak turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne iye mavi tur acentası olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik devamı argıt turunuzu yaparken çizmek servisiniz başlamış olacak.

Geçici, Tatil Borsası Turizm'e tanıtım fakatçlı bu fonleri kullanabilmesi sinein sabah akşam, telif ücretsiz, tüm dünyada kullanılmak üzere bileğmeseletirilemez bir yetki vermiştir.

Düğün sonrasında çiftlerin bir yat kiralayarak çıkacakları balayı, onları dünyanın farklı romantik köşelerine taşıyacak, akılalmaz andaçlar ile yeni evetşamlarına ayrı bir zevk katacaktır. Yeni evli bir çift bâtınin yat kiralayarak balayına çıkmak, yeni evetşamlarının en romantik deneyimi olacaktır.

Imik, adalar ve yüzme turları bâtınin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt ruzü partisi veya yatta romantik sıkıntısızşam yiyecekği kabil biraşkın şekilde birleştirme edebilirsiniz.

2012 yılında revize edilen teknemiz, gökçe seyahat tatiliniz içinde ihtiyacınız olabilecek her detay düşünülerek diza..

Important Group Travel web sitesi içinde belde kayran bütün metanetli, tasvir ve yürekeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (fiyat, özellik ve benzeri) tek hukuki demetlayıcılığı olmadığı kadar, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve mevhum salon mesul tutulamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *